Używamy plików cookies by świadczyć Ci usługi na wysokim poziomie. Korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z Zasadami ochrony prywatności

Czym jest dla Was rękodzieło?

rękodzieło

Moi drodzy, ciekawa jestem czym jest dla Was rękodzieło? Co myślicie o wyrobach rękodzielniczych? Czy mają dla Was wartość taką samą jak każdy inny przedmiot czy może większą?

Dla mnie rękodzieło od zawsze było czymś wyjątkowym, magicznym. Jest w tym mnóstwo pasji, miłości i zaangażowania. To ogrom wiedzy i doświadczenia, które są konieczne do stworzenia wyjątkowych prac oraz mnóstwo cierpliwości i czasu aby dojść do perfekcji. A największą zaletą wyrobów rękodzielniczych jest unikalność. Nawet jeśli Twórca powtórzy ten sam wzór wiele razy, to jego prace nigdy nie będą identyczne. To dlatego rękodzieło często jest drogie, ale zdecydowanie warte swojej ceny.

Żyjemy w czasach gdzie jesteśmy zasypywani przedmiotami produkowanymi na skalę światową, często słabej jakości. Meble, ubrania, dekoracje, akcesoria - wszystko takie samo, kopiowalne, bez duszy. Oczywiście nie nakłaniam od całkowitego zaniechania kupowania ubrań w sieciówkach czy mebli w pewnym Szwedzkim sklepie - sama tam kupuję, ale pragnę Wam pokazać różnicę miedzy przedmiotami produkowanymi przez fabryki a stworzonymi przez rękodzielników.

Unikalność zachwyca, sprawia, że czujemy się oryginalni i wyjątkowi. A jeśli poszukujemy prezentu dla wyjątkowej osoby, to warto postawić na coś unikatowego, co zaskoczy i sprawi, że osoba obdarowana poczuje się doceniona. Często też wyrób rękodzielniczy, z racji swojej wysokiej jakości, jest obecny w życiu przez kolejne pokolenia.

Pozdrawiam ciepło,
Asia